Series
Ratings
129
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0