Series
Ratings
95
White ChristmasRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0