Movies
Ratings
145
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5