Movies
Ratings
102
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 2.0
HitchRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0