Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5