Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0