Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.5