Series
Ratings
17
Let's EatRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0