Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.0