Titles you rated
Predator 2Rated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Possession of Hannah GraceRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5
Reality+Rated ★ 4.0
Strange CircusRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 3.0
VeronicaRated ★ 3.0