Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 2.0