Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 4.0- Madame Jung’s Last WeekRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5