Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The CircleRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
ColossalRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.0
TrollsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0