Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- ConfuciusRated ★ 2.5