Movies
Ratings
131
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0