Movies
Ratings
198
The Hateful EightRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
The Senior ClassRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5