Titles you rated
The RoundupRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0