Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0