Series
Ratings
45
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
MemoryRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5