Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5