Series
Ratings
13
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0