Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0