Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 4.5
The TouristRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 0.5