Titles you rated
NCT Universe: LASTARTRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Life~Love on the LineRated ★ 0.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 2.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 2.5