Series
Ratings
22
HellsingRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0