Titles you rated
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5