Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0