Titles you rated
Smile AgainRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5