Movies
Ratings
513
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Band WagonRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.0
Monsieur Hulot's HolidayRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 3.5