Series
Ratings
56
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0