Movies
Ratings
710
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Taking ChanceRated ★ 3.5
The Last Full MeasureRated ★ 4.0
Puff: Wonders of the ReefRated ★ 3.0
The SeatRated ★ 3.5
Zen - Grogu and Dust BunniesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
Sniper: The White RavenRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Dark WatersRated ★ 3.0
One ShotRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5