Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 2.5
Dark MatterRated ★ 4.0
The Chair CompanyRated ★ 3.5
Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 2.5
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
Death by LightningRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.5- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 2.5
1923 Season 2Rated ★ 3.5
Secret CityRated ★ 3.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
TaskRated ★ 3.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0