Series
Ratings
30
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
City HallRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
White CollarRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5