Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 0.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5- As the Gods WillRated ★ 1.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0