Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 2.0