Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0