Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5