Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0