Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5