Series
Ratings
13
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5