Titles you rated
Gap DongRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Cougar TownRated ★ 1.0
Blow BreezeRated ★ 2.0- Live ShockRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 2.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Lady StormRated ★ 1.0
A Culprit Among FriendsRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 1.0
Mother's GardenRated ★ 1.0
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 3.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 1.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0