Titles you rated
My Secret HotelRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0