Series
Ratings
57- DamoRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0