Movies
Ratings
104
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.5