Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 5.0- NEVERLANDRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
BraveRated ★ 1.5