Titles you rated
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.5
The Final GirlsRated ★ 3.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 2.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 3.0
The Soul-MateRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 3.5
Afterlife of the PartyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0