Titles you rated
My Favorite FlowerRated ★ 5.0
Snack Joshi ni Highball woRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 7Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 6Rated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0