Movies
Ratings
30
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5