Series
Ratings
13
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0