Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
RealRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5